برگزاری چهار کارگاه آموزشی در سومین نمایشگاه چاپ شهر آفتاب

چهار کارگاه آموزشی هم‌زمان با سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ و ماشین‌آلات بسته‌بندی (IPAP) در روزهای پنجشنبه و جمعه 11 و 12 مهر برگزار می‌شود.

 

رضا رحمانی، مدیر اجرایی سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ و ماشین‌آلات بسته‌بندی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، عنوان کرد: هم‌زمان با سومین تجربه نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی کارگاه‌های مختلفی با هدف رشد و ارتقای دانش و آگاهی شرکت‌کنندگان و فعالان صنعت چاپ کشور با حضور استادان و دست‌اندرکاران این حوزه برگزار خواهد شد.
 
وی ادامه داد: نخستین کارگاه با عنوان «بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در حوزه چاپ و بسته‌بندی» پنج‌شنبه 11مهر توسط آرش نیکدست از ساعت 11:30 تا 13 برگزار خواهد شد.
 
رحمانی با اشاره به برگزاری دومین کارگاه توضیح داد: «اهمیت چاپ‌های امنیتی و ضد جعل» عنوان کارگاه دیگری است که در روز پنجشنبه توسط مهدی عظیمی از ساعت 15 تا 16:30 ارائه خواهد شد و در آن درباره ویژگی‌ چاپ‌های امنیتی در صنعت چاپ و بسته‌بندی صحبت خواهد شد.
 
وی درباره برگزاری سومین کارگاه آموزشی گفت: در روز جمعه 12 مهر  نیز دو کارگاه «بسته‌بندی پلیمری، سلولزی، فلزی و سیلیسیم» و «بسته‌بندی کارتن و ساختار آنیلوکس و بالا بردن کیفیت در چاپ» از ساعت 11 تا 12:45 توسط رضا رضایی، حسن پیشنماز و ابراهیم رستمی برگزار می‌شود.
 
رحمانی یادآور شد: همچنین کارگاه دیگری که در روز جمعه برگزار می‌شود، «استراتژی‌های تولید پاک در صنایع کاغذسازی» است که توسط سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا از ساعت 13 تا 15 برپا خواهد شد.
 
سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ و ماشین‌آلات بسته‌بندی 10 تا 13 مهر ماه در مجموعه شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

 

به نقل از ایبنا نسخه چاپی بازگشت