خبرنامه 411 ( ۱٣ مهر ۱٣۹٧ )

 
بانک اطلاعات تخصصی و اخبار صنعت چاپ و بسته بندیخبرنامه 411

اعلان

خواننده گرامی

لطفامجلهچاپ و زندگیرا ازصفحه اصلی سایت خانواده چاپ دانلود وسپس نقطه نظرات خودرا نیز، اعلام بفرمایید. 


کاربر گرامی

با عضویت در سایت خانواده چاپ می توانید از امکانات خاص اعضا مانند ثبت مشخصات خود در سایت، درج آگهی خرید و فروش ماشین آلات، مزایده، مناقصه، معامله پایاپای کتب و مقالات خود با سایت، شغل یابی، کارمندیابی، دانلود کتب و مقالات تخصصی، درج ایده های خود و ... بهره مند شوید.

برای تکمیل اطلاعات و عضویت در سایت خانواده چاپ اینجا را کلیک کنید

همچنین برای درج آگهی در سایت خانواده چاپ، خبرنامه ارسالی به اعضای سایت می توانید از طریق بخش درج آگهی در سایت خانواده چاپ و یا از طریق ارسال ایمیل به آدرس info@printfamily.ir با مدیر سایت مکاتبه نمایید.


http://www.printfamily.ir
http://www.printfamily.ir
http://uplod.ir/2uvcc6yox32g/namazi2.jpg.htm

http://www.printfamily.ir
http://www.printfamily.ir/fa/app
http://www.nimaenvelope.ir
http://www.printfamily.ir
http://www.printfamily.ir
http://www.printfamily.ir


درج آگهی در سایت خانواده چاپ
 
برای درج آگهی در سایت خانواده چاپ و یا خبرنامه ارسالی به اعضای سایت می توانید از طریق بخش درج آگهی در سایت خانواده چاپ و یا از طریق ارسال ایمیل به آدرس info@printfamily.ir با مدیر سایت مکاتبه نمایید.

تعرفه درج آگهی در هر یک از موارد به صورت زیر می باشد :

تعرفه درج آگهی در بخش های مختلف سایت خانواده چاپ عبارتند از :

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بنرهای کناری سایت : ماهیانه 100 هزار تومان
خبرنامه : ماهیانه 40 هزار تومان (4 بار در ماه، هرجمعه ارسال میگردد)
بنر نواری  : ماهیانه 100 هزار تومان
تبلیغات مجله الکترونیک :    ماهیانه 80 هزار تومان
ارسال پیام کوتاه : برابرباقیمت مخابرات
ارسال ایمیل گروهی : 100 هزار تومان
درج اطلاعات دراپلیکیشن :  ماهیانه 20 هزارتومان

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سفارش آگهی :             09192440906   خانم نادریان                        
ارسال فایل :                  ad@printfamily.ir
واریزمبلغ ازطریق :       بانک اقتصادنوین   6274-1211-7107-5294

 

 
 

 
 

 
 

 

وزارت صنعت، معدن و تجارت، اقدام معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد در تائید درخواست یک کارخانه تولیدکننده کاغذ برای واردات ۲۰ هزار تُن کاغذ را تخلفی توصیف کرد که البته در وزارت «صمت»، وتو شد.وزیر ارشاد با تاکید بر اهمیت ساده زیستی مدیران در ایجاد اعتماد اجتماعی، گفت: اشرافی‌گری منجر به اقتدار مدیریتی نمی‌شود و تمامی مسئولان و مدیران باید به این امر توجه ویژه داشته باشند.معاون شرکت پست با تائید توقف تخفیف ۴۰ درصدی در جابجایی کتاب‌های ناشران در کشور، دلیل آن را اتمام دوره تفاهمنامه پست با خانه کتاب ذکر کرد و در عین حال از حصول توافقی جدید میان دو طرف خبر داد.بعد از ابلاغ اتاق اصناف ایران به اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران مبنی بر جمع‌آوری و تعطیلی کتاب‌فروشی‌های باغ کتاب، این پرسش طرح می‌شود که کتاب‌فروشی‌ها از بزرگترین مجموعه علمی فرهنگی کشور حذف می‌شوند؟مدیر چاپخانه ناب‌نقش با اشاره به وضعیت رکود فعالیت در چاپخانه‌ها، گفت: مسئولان صنفی در صنعت چاپ می‌توانند با وحدت رویه و تعیین استراتژی، هدف و تبیین نقشه راه، به هدایت صنعت چاپ برای گذر از بحران فعلی اقدام کنند.هوشنگ نوروزی؛ پیشکسوت صنعت چاپ کشور عصر رور گذشته جمعه ششم مهر در 87 سالگی دار فانی را وداع گفت.رییس دانشگاه فرهنگیان بر لزوم حذف بخش‌های فاقد محتوا در کتب درسی تاکید کرد.به نظر می رسد بلاتکلیفی وزارت کار به دلیل نداشتن وزیر باعث تعلل این وزارتخانه در به سرانجام رساندن موضوعات مختلف از جمله ترمیم قدرت خرید کارگران شده است.مدیر انتشارات معین می‌گوید این روزها وقتی برای خرید کاغذ مراجعه‌ می‌کنند، برخی کاغذفروش‌ها از فروش امتناع می‌کنند و علت کارشان را امکان افزایش قیمت در روزهای آینده عنوان می‌کنند.طی مراسمی با حضور معاون فرهنگی وزارت ارشاد از زحمات همایون امیرزاده مشاور پیشین امور اجرایی این معاونت و علی اصغر سیدآبادی مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی کتابخوانی تقدیر به عمل آمد.اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی از اجرای تفاهم‌نامه‌ای برای بیمه خبرنگاران آزاد خبر داد.


قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دستگاه های اجرایی در پی ابلاغ این قانون در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز همچون سایر دستگاه ها اجرا خواهد شد.


معاون مطبوعاتی ارشاد گفت: در تلاشیم بخش عمده‌ای از حمایت‌های این معاونت از طریق خانه‌های مطبوعات در استان‌ها ارائه شود.


در ۱۵۰ سال اخیر، دلار و اوراق دولتی آمریکا در دفتر "چاپ و حک" آمریکا چاپ می‌شود.هر ساله حدود یک میلیون بازدید کننده از طریق مسیر مخصوص شیشه‌ای از اتاقک‌های چاپ دلار دیدن می‌کنند.بررسی گزارش پرفروش‌های بازار کتاب در فصل تابستان و بهار ۹۷، بیانگر تغییراتی در جدول پرفروش‌های ناشران است.غلامی جلیسه در زمان مدیریت خود بردر زمان مدیریت خود بر خانه کتاب چند کتاب را به همراه انتشارات این نهاد منتشر کرد. همچنین در زمان مدیریت او انتشارات عطف با خانه کتاب همکاری داشت.ثبت‌نام از نامزدهای نمایندگی مدیران مسئول مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی در هفدهمین دوره هیأت نظارت بر مطبوعات، آغاز شد.آموزگار گفت: طبق آنچه در قانون نظام صنفی آمده است، مجوز فعالیت باغ کتاب را در حوزه فروش صادر می‌کنیم.


نماینده کارگران در شورای عالی کار می‌گوید، سبد معیشتی خانواده‌های کارگری از ۲ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان در دی‌ماه گذشته، اینک با گرانی‌های اخیر، به ۴ میلیون و ۸۵ هزار تومان رسیده است؛ همین مسئله، دلیل درخواست آنان برای برگزاری جلسه‌ی ترمیم دستمزد کارگران است. در این میان استدلال‌هایی در مخالفت با افزایش دستمزد مطرح می‌شوند؛ استدلال‌هایی که داعیه‌دار حفاظت از «نفع اقتصاد ملی»‌اند، اما به نظر می‌رسد که نفع کارفرمایان و بخش خصوصی‌ را در نظر دارند.یک چاپخانه‌دار استان مرکزی با بیان اینکه سفارش ناشران برای چاپ کتاب طی ماه‌های اخیر سیر نزولی داشته است، گفت: طی چهار ماه اخیر تنها یک سفارش چاپ کتاب داشتیم و این موضوع نشان‌دهنده کاهش تیراژ کتاب است.بالارفتن هزینه تولید کتاب، به صورت خودکار، فرصت مناسبی برای رشد نشر دیجیتال فراهم کرده است، اما در صورت ادامه اشتباهات فعلی، قطعاً این فرصت طلایی به جای اینکه باغ فرهنگ را سرسبز کند،‌ می‌تواند آن را به زمینی سوخته تبدیل کند.


نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: ما اگر درباره افزایش حقوق کارگران صحبت کردیم، به دلیل تورم و نوسانات اخیر بازارهای داخلی است. این نوسانات تا چند برابر توان خرید و سبد خرید کارگران را کاهش داده است. بنابراین ما به دنبال جبران کاهش توان خرید کارگران هستیم.مدیر انتشارات سایان می‌گوید: در حال حاضر بازار کاغذ و کتاب گیج و گنگ است و ناشران متوقف‌شده نیاز دارند این بازار به یک ثبات برسد تا کار را از سر بگیرند.انتشار «همشهری محله» فعلاً متوقف شد.همشهری از توقف موقت در انتشار «همشهری محله» (ویژه استان تهران) خبر داد و علت آن را «پاره‌ای از مشکلات» عنوان کرده است.


برنامه‌های انجمن فرهنگی هنری زنان ناشر برای ملاقات با ناشران خارجی در هفتادمین نمایشگاه کتاب فرانکفورت اعلام شد.وزیر ارتباطات گفت: دو کمیته بحران به موازات هم در مرکز ملی فضای مجازی و وزارت ارتباطات برای مقابله با تحریم احتمالی اینترنت تشکیل شده است.نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی (ایران تله کام ۲۰۱۸) آغاز به کار کرد.مدیر مسئول انتشارات تجلی مهر گفت: فعلاً شاهد تغییری در قیمت کاغذ نیستیم و به نظر می‌رسد اراده جدی برای کنترل قیمت کاغذ در بازار وجود ندارد


پژوهشگر مطبوعات تاکید کرد: روزنامه‌نگاری بدون دانستن یک یا دو زبان خارجی، ناقص است و سردبیران موفق باید به این مهم توجه وِیژه داشته باشند.


سیدسعیدمیرمحمد صادق، طی حکمی از سوی نیکنام حسینی پور، مدیر عامل موسسه خانه کتاب به عنوان «معاون فرهنگی» این موسسه منصوب شد.در آیین سومین سالگرد درگذشت مرحوم عبدالرحیم جعفری، ضمن اشاره به خدمات فرهنگی بنیانگذار موسسه انتشاراتی امیرکبیر، به وضعیت نامناسب چرخه نشر و شرایط نامطلوب کتاب‌فروشی انتقاد شد.در دل میدان بهارستان، کتابخانه مجلس شورای اسلامی، فعالیت غیررسمی خود را از سال 1287 با مکان کوچکی آغاز کرده و به صورت رسمی از سال 1302 به همت ارباب کیخسرو به عنوان اولین کتابخانه رسمی دولتی در کشور راه‌اندازی شد...جمعی از چاپخانه‌داران ایرانی برای بررسی جدیدترین فناوری‌های چاپ در قالب هیات تجاری به هفتمین دوره نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی شانگهای در چین می‌روند.معاون امور فرهنگی و رئیس شورای سیاست‌گذاری بیست‌و‌ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر ضرورت ارائه برنامه‌های خلاقانه در این دوره از هفته کتاب گفت: باید تلاش شود برنامه‌ها نوآورانه و خلاق باشند و از برگزاری برنامه‌های کم مخاطب و موازی جلوگیری شود.عضو کمیسیون انرژی گفت: به زودی سامانه کارت سوخت فعال و سهمیه‌بندی‌ها براساس نوع خودرو و سوخت مشخص خواهد شد.قم-ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتقاد از طرح های فرهنگی که با گذشت چندین ماه از افتتاح به بهره برداری نرسیده اند گفت: فاصله افتتاح و بهره برداری طرح های فرهنگی درکشور باید به صفر برسد.


فرهاد حسن‌زاده کاندید جایزه ادبی آسترید لیندگرن و برنده لوح تقدیر هانس کریستین آندرسن معتقد است ممیزی سلیقه‌ای عرصه را برای نویسندگان حوزه کودک محدود می‌کند و مانع خلق اثر مورد اعتماد کودکان می شود درحالیکه خلق اثر هنری در جریان آزاد فکری شکل می‌گیرد.


نایب رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران تاکید دارد که شرایط اقتصادی حاضر بهترین زمان برای ترمیم مزد کارگران است. او می‌گوید وقتی تمام تولیدکنندگان قیمت محصولاتشان را بالا برده‌اند و سود می‌کنند، حقوق کارگران و کارمندان هم باید افزایش یابد تا قادر به ادامه زندگی باشند.وزیر نیرو با اشاره به اینکه در تابستان سال آینده امکان توزیع کارت انرژی به منظور مدیریت کردن مصرف برق در کشور وجود دارد، گفت:در تابستان امسال به لحاظ مصرف برق در کشور سال سختی را سپری کردیم.
کاربر گرامی

با عضویت در سایت خانواده چاپ می توانید از امکانات خاص اعضا مانند ثبت مشخصات خود در سایت، درج آگهی خرید و فروش ماشین آلات، مزایده، مناقصه، معامله پایاپای کتب و مقالات خود با سایت، شغل یابی، کارمندیابی، دانلود کتب و مقالات تخصصی، درج ایده های خود و ... بهره مند شوید.

برای تکمیل اطلاعات و عضویت در سایت خانواده چاپ اینجا را کلیک کنید

همچنین برای درج آگهی در سایت خانواده چاپ، خبرنامه ارسالی به اعضای سایت می توانید از طریق بخش درج آگهی در سایت خانواده چاپ و یا از طریق ارسال ایمیل به آدرس info@printfamily.ir با مدیر سایت مکاتبه نمایید.


------------------------------------------------------------------------------------

خانواده چاپ - بانک اطلاعات تخصصی صنعت چاپ و بسته بندی

http://www.printfamily.ir